Pegasus Media

http://www.pegasus.media.pl
Ocena:

4,60

W dzisiejszych czasach Internet to bardzo użyteczne narzędzie. Bez kozery można powiedzieć, że gdyby Internet nagle zniknął świat funkcjonowałby zupełnie inaczej. Internet jest użyteczny w bardzo wielu dziedzinach życia społecznego. Korzystają z niego nie tylko osoby prywatne, ale także firmy oraz międzynarodowe korporacje. Internet jest też źródłem postępu technologicznego. Umożliwia bardzo szybką komunikację nawet z osobami z drugiego końca globu. Z bardziej prywatnego użytku, internet jest źródłem wiedzy, ponieważ to zazwyczaj do Internetu sięgają ludzie by zaczerpnąć informację na określony temat.
Zapraszamy na Pegasus Media Forum do zapoznania się z wątkami na tematy związane z fotografią i dyskusji w dziale Foto Tok.
Mówiąc o Internecie nie można nie wspomnieć o fakcie, że jest też źródłem rozrywki chodzi tu głównie o gry typu MMO oraz obecnie bardzo popularny tryb wieloosobowy w grach, który nie byłby możliwy, gdyby nie rozwój sieci internetowej. Wychwalając Internet nie można również zapomnieć o jego wadach jak kradzieże kont bankowych czy nowa forma przestępstwa tak zwany cyberterroryzm. Jednak mało jest rzeczy bez wad człowiek jest istotą, która wszystko potrafi zmienić na broń czy narzędzie służące własnym korzyściom, a szkodzące innym.

http://www.pegasus.media.pl


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *